5. M

Mgr. Miroslava Kadeřábková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Publikováno: 19.3.2020 Autor(ka): Lenka Drtilová | Sdílet:

Zatím dodělejte červený pracovní sešit do str. 44 - úhly. Zítra pošlu souhrnnější opakování probrané látky. Průběžně si procvičujte písemné sčítání, odčítání, násobení a dělení dvojciferným číslem.

Příští týden se pustíme do nového hnědého sešitu.

L. Drtilová

23.3. Pokud nemáte možnost si pracovní list vytisknout, děti si to narýsují na čistý bílý papír. Namísto souřadnice bodů použijte vystřižený kus čtverečkovaného papíru, který bude mít alespoň 11 x 11 polí. Děkuji a přeji úspěšné opakování. Pokud je ve Vašich možnostech mi práci naskenovat či vyfotit a poslat zpět, byla bych Vám vděčná. Hezký den, Lenka Drtilová

25.3. Zadání od středy do pátku. Kdo nemá novou učebnici a pracovní sešit, naskenovala jsem první stránky a naleznete je zde v souborech Uč_str._4-6.pdf a ps_str.1-3.pdf

2.4. Přidávám pro chytré a zvídavé hlavičky nějaké bonusy. Některé úlohy jsou spíše na zamyšlení, některé se musí trochu počítat. Budu ráda, když se o některé pokusíte. Výsledky vám zašlu obratem a příští týden přidám výsledky sem. Pokud byste stáli o způsob řešení, můžu se rozepsat více. Raději dávám soubor jak ve wordu, tak ve formátu pdf. Jsou tam obrázky, které by mohly dělat neplechu :-).

6.4. Termín odevzdání nechávám na 14.4.

15.4. Chválím Lucku s Terkou, které se pustily do příkladů pro chytré hlavičky. Nestihla jsem projít všechno, ale to, co jsem viděla, je správně. Mám z vás velkou radost. L.D.

22.4. Pokud jste dosud nezaznamenali, tak děti mají aktivovaný školní emailový účet. Přihlašovací údaje jsem zasílala rodičům do emailu.

27.4. 10:00 výuka matematiky na Teams

6.5. 9:00 výuka na Teams