Základní informace

Do naší školy jsou obědy dováženy firmou GASTRON. Cílem firmy je připravit strávníkům chutné pokrmy, se zaměřením na zdravou výživu.

Žáci ZŠ mají možnost výběru ze tří jídel. Oběd se skládá z polévky, hlavního jídla s přílohou, případně salátu, ovoce, zákusku.

Děti MŠ mají zajištěno celodenní stravování: přesnídávka, oběd (polévka, hlavního jídla s přílohou, případně salát, ovoce, zákusek), svačina.

Aktuální jídelníček naleznete na serveru naší školy www.zsostasov.cz nebo na www.strava.cz.

Dotazy týkající se stravování Vám rádi zodpovíme osobně, písemně, telefonicky nebo e-mailem.

Vedoucí školního stravování (ZŠ i MŠ): Radka Volštátová
e-mail: radka.volstatova@zsostasov.cz

Podrobné informace o objednávání, odhlašování a platbách naleznete v levém menu dle zvoleného pracoviště.

Věkové kategorie ZŠ

Podle zákona č. 561/2004 SB., vyhlášky č. 107/2005 Sb. o školním stravování jsou strávníci rozděleni do tří kategorií podle věku dosaženého v daném školním roce.

1. kategorie   7 - 10 let   cena oběda 27 Kč   měsíční platba 540 Kč
 2. kategorie  11 - 14 let  cena oběda 29 Kč  měsíční platba 580 Kč
 3. kategorie  15 let a výše  cena oběda 31 Kč  měsíční platba 620 Kč

Věkové kategorie MŠ