4. M

Mgr. Tereza Michálková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

4. a 5.M

Naše třída zahrnuje žáky čtvrté (3) a páté (9) třídy. Dohromady je nás 12, což je skvělý počet na individuální přístup i skupinové práce. Naší třídní paní učitelkou je Tereza Michálková, ve třídě dále vyučuje paní učitelka Lenka Drtilová, Pavla Beňová a pan učitel Michal Bolek. V naší každodenní práci nám pomáhá paní asistentka Kamila Smutníková.

Ve třídě učíme podle programu Začít spolu. Každý den začínáme ranním kruhem a ranním dopisem. Ve čtrnáctidenních cyklech pracujeme v centrech aktivit.

Dílničky pro všechny machnínské žáky proběhnou v prostoru ŠD. Cena 30Kč.

10. 12.

KVK v Liberci, pobočka Machnín, nás pozvala na představení Zimní pohádka. Bude nám hrát Divadlo Kordula, které už u nás bylo s Plechovou pohádku na Noci s Andersenem. Představení je dárkem od KVK a je pro naše děti zdarma.