4. M

Mgr. Lenka Drtilová Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Naše třída zahrnuje žáky třetí (4), čtvrté (9) a páté (6) třídy. Dohromady je nás 19 a úplně to stačí. Naší třídní paní učitelkou je Lenka Drtilová, ve třídě dále vyučuje paní učitelka Tereza Michálková a pan učitel Michal Bolek. V naší každodenní práci nám pomáhají naše milé paní asistentky - Romana Popovičová a Kamila Smutníková.

14:30 – 17:15

V pondělí 19.11. od 14:30 do 17:15 budou probíhat tripartitní třídní schůzky. Časy si můžete zamluvit prostřednictvím emailu, písemnou(papírovou) formou či osobním kontaktem se mnou. Budeme se na Vás a Vaše děti těšit.

Lenka Drtilová a Tereza Michálková

14:00 – 17:30

Ve čtvrtek 22.11. od 14:00 do 17:15 budou probíhat tripartitní třídní schůzky. Časy si můžete zamluvit prostřednictvím emailu, písemnou(papírovou) formou či osobním kontaktem se mnou. Budeme se na Vás a Vaše děti těšit.

Lenka Drtilová a Tereza Michálková