Zapojení školy do operačního programu JAK

Publikováno: 27.6.2023 Autor(ka): Radek Vystrčil | Sdílet:

Vážení rodiče a přátelé školy,

informujeme Vás o zapojení školy do operačního programu JAN ÁMOS KOMENSKÝ. Náš školní projekt se jmenuje "JAK v Ostašově" a je veden pod registračním číslem CZ.02.02.XX/00/22_002/0003041.

Náš školnín projekt, se zaměřuje zejména na podporu dalšího vzdělávání pedagogických pracovníků. Projekt je financován z Operačního programu Jan Amos Komenský a probíhá od roku 1/9/2022 do 31/8/2024.

Cílem projektu je podpořit profesní rozvoj pedagogických pracovníků školy a tím zlepšit kvalitu vzdělávání žáků naší školy. Projekt přispívá k naplnění strategického cíle Strategie vzdělávací politiky České republiky do roku 2030+, kterým je snížit nerovnosti v přístupu ke kvalitnímu vzdělávání a umožnit maximální rozvoj potenciálu dětí, žáků a studentů. Projekt také reflektuje potřeby školy, které byly identifikovány v rámci sebehodnocení a plánování rozvoje školy.

Za tým ZŠ a MŠ Ostašov, Radek Vystrčil