Parlament

Žákovský parlament je poradním orgánem ředitele školy.

V žákovském parlamentu má každá třída dva zvolené zástupce. Parlamenťáci monitorují dění ve třídě i celé škole, přinášejí návrhy, nápady a náměty na zlepšení fungování školy a na zajímavé akce, které by bylo možné navštívit či vlastními silami zorganizovat. Žákovský parlament se také podílí na akcích pořádaných školou.

Vaše nápady či dotazy zasílejte na parlament@zsostasov.cz.

Kalendář akcí

V úterý 9. 4. 2018 od 8:00 - 17:00 se otevřou dveře naší školy pro všechny, kteří mají zájem se podívat pod pokličku výuky na ZŠ Ostašov. Návštěvníky čeká program s prohlídkou prostor a ukázkami vyučování. Zhlédnout můžete i badatelskou nebo párovou výuku a další aktivity.

Na všech budovách školy Vám budou k dispozici pedagogičtí pracovníci, kteří budou připraveni odpovídat na Vaše dotazy.