Výuka na 2. stupni

Publikováno: 12.10.2020 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:

Vážení rodiče, milí žáci,

chtěli jsme vám sdělit náš plán na následující dva týdny, jelikož se v médiích již objevují informace, že od středy budou plošně uzavřeny všechny školy, ponecháváme níže přiložený text jen jako záložní variantu. Budeme prozatím očekávat nová nařízení, které se asi dozvíme až dnes ve večerních hodinách. O dalších krocích bychom vás informovali zítra na našem webu i prostřednictvím komens. Děkujeme za pochopení a podporu.

Za tým ZŠ a MŠ Ostašov - A. Kozák

Původní zpráva:

"Vážení rodiče, milí žáci,

s ohledem k okolnostem prodlužujeme do 16. 10. online výuku na druhém stupni. V následujícím týdnu, tedy od 19. 10. 2020, budeme pracovat ve střídavém režimu. Od 19. 10. 2020 příjdou do školy žáci VIII. a IX. třídy. Výuka bude dle rozvrhu. Pro žáky VI. a VII. třídy pokračuje distanční výuka.

Žáci v distančním vzdělávání mají právo odebírat dotované jídlo (obědy) v období, kdy probíhá výuka a je v provozu školní jídelna. Z důvodu omezení kapacity naší školní výdejny, je možnost vyzvednutí oběda pouze do vámi přinesených čistých jídlonosičů a to v době od 11:00 do 11:30 hodin. Obědy může vyzvedávat osoba, které není nařízena karanténa nebo izolace. Prosím o dodržení času pro tento typ výdeje obědů. Obědy jsme všem žákům 2. stupně odhlásili. Budete-li chtít v tomto týdnu odebírat obědy, je potřeba si je opětovně přihlásit. V následujícím týdnu budou mít obědy přihlášeny jen žáci 8. a 9. ročníku a žáci 6. a 7. ročníku si je opět musí přihlásit v případě zájmu. "