Osobní přítomnost prvostupňových žáků ve škole od 25. 5. 2020

Publikováno: 28.4.2020 | Sdílet:

Vážení rodiče,

na základě Harmonogramu uvolňování opatření v oblasti školství bude od 25. května 2020 možná osobní přítomnost prvostupňových žáků ve škole. Naše škola bude pro prvostupňové děti připravena.

Podrobnější informace o možnostech vzdělávání zveřejníme začátkem května. Ministerstvo školství pracuje na manuálu, v němž budou upřesněny hygienické a další podmínky v souvislosti s postupným otevíráním škol (Soubor hygienických a bezpečnostních podmínek, za kterých bude možná účast studentů ve školách při výuce), kterým se budeme řídit.

Na základě tohoto dokumentu vytvoříme podmínky, za kterých budou moci žáci prvního stupně být na naší škole osobně přítomni. Tyto podmínky předáme rodičům společně s dotazem, jestli podmínky splňují a mohou/chtějí své dítě do školy dávat.

Za tým ZŠ a MŠ Ostašov Radek Vystrčil