Informace o provozu školy od 16. 3. 2020

Publikováno: 13.3.2020 Autor(ka): Radek Vystrčil | Sdílet:

Vážení rodiče,

potvrzuji, že od pondělí 16. března 2020 bude provoz základní školy přerušen, a to aktuálně na dobu několika týdnů.

Pro rodiče žáků mladších 10 let jsme předvyplnili "Žádost o ošetřovné při péči o dítě do 10 let z důvodu uzavření školy". Nemusíte jej tedy tisknout a nosit do školy - již je pro vás připravený. V pondělí bude k dispozici k vyzvednutí ve školách na Žákovské a Heřmánkové - podle toho, kam žák chodí.

Dále potvrzuji, že provoz mateřské školy zůstává nepřerušen a od pondělí 16. března bude školka v náhradních prostorách - V Ostašově na Žákovské a v Machníně na Heřmánkové ulici.

Dále počítáíme s tím, že učitelé budou žákům zajišťovat prostředky pro domácí vzdělávání, které umožňuje internet. Komunikovat a společně pracovat na vzdělávání Vašich dětí v prostředí internetu lze několika způsoby a kolektiv našich zaměstnanců se v průběhu pondělního rána dohodne na konkrétních postupech. Pro další podrobnosti sledujte webové stránky školy a KOMENS.

Za tým ZŠ a MŠ Ostašov, Radek Vystrčil