Informace o domácím vzdělávání

Publikováno: 16.3.2020 Autor(ka): Aleš Kozák | Sdílet:

Vážení rodiče, milí žáci,

samostudium žáků 2. stupně bude zadáváno prostřednictvím rozhraní Bakaláři. U jednotlivých předmětů povedeme záznamy v třídní knize, které vám pomohou při plnění úkolů a rozplánování činností. Sledujte, prosím, informace k jednotlivým předmětům, a to jak v třídní knize, tak i v domácích úkolech. Učitelé budou zadávat domácí úkoly, které mohou být termínovány. U úkolů se bude evidovat jejich vypracování.

V sekci domácí úkoly naleznete podrobné informace a případné přílohy („záložka domácí úkoly“). Úkoly se budou odevzdávat dle instrukcí (vyfocené mobilem, naskenované v digitální podobě …) a prostřednictvím dostupných komunikačních kanálů (emailem, WhatsApp, Facebook, úschovnou, Moodlem … Vždy dle zadání a možností našich učitelů).

S jakýmikoliv dotazy ohledně výuky se můžete obracet na vyučující jednotlivých předmětů prostřednictvím Komens (v Bakalářích) nebo emailu.

V případě, že máte nějaký technický problém s Bakaláři, obraťte se na zástupce školy Mgr. Aleše Kozáka (ales.kozak@zsostasov.cz).

Připomínáme, že naši žáci mají k dispozici Office365 vč. možnosti instalace MS Office do vlastního PC. Návody k Office i k Bakalářům (obnova hesla) naleznete ZDE: https://www.zsostasov.cz/o-skole/navody-a-manualy

Milí žáci, věříme, že se s touto situací společně vypořádáme.

Vážení rodiče, podpořte Vaše děti v systematické přípravě.

Děkujeme za spolupráci.

Za tým 2. stupně ZŠ Ostašov