Vyhodnocení dotazníku

Publikováno: 11.2.2020 Autor(ka): Radek Vystrčil | Sdílet:

Vážení rodiče,

děkujeme za rychlé vyplnění dotazníků, týkajících se rozdělení dětí do jiných objektů (prostorů) u příležitosti rekonstrukce školky Ostašov. Jsme rádi, že toto rozčlenění dětí probíhá bez větších komplikací.

Prostory v lokalitách ZŠ Machnín, a ZŠ Ostašov vyšly, jako Vaše nejčastější přání. Z tohoto důvodu ostatní varianty – MŠ Kytička, MŠ Stromovka, MŠ Hvězdička, MŠ Jablůňka – opouštíme a budeme připravovat prostředí pro Vaše děti na odloučených pracovištích naší školy. Nadále počítáme s tím, že do ZŠ Ostašov (budova Žákovská) půjdou předškolní děti se sourozenci a do ZŠ Machnín (budova Heřmánkova) děti malé.

Naším cílem je dopřát Vašim potomkům adekvátní prostory. Přejeme si, aby děti tyto změny přijaly co nejlépe a věřte, že z naší strany děláme maximum. Budeme se snažit v nových prostorách vybudovat pro děti, co nejmilejší zázemí. Přestěhujeme tam část stávajícího nábytku i výukové pomůcky.

Ve vestibulu naší mateřské školy Ostašov pro Vás připravujeme nástěnku s informacemi o projektu rekonstrukce. Termíny prací, stěhování budou aktualizovány na této nástěnce, na webu školy (v sekci MŠ), případně Vám budou sděleny telefonicky nebo emailem.

Abychom podpořili hladký přechod do nových prostor, tak jsme do našeho týmu jsme přijali nového kolegu – pana Šabatu, který má na starosti vše okolo stěhování školky.

Své dotazy a připomínky, prosím, směřujte na:

Vážení rodiče, ještě jednou děkujeme za spolupráci i za Váš přístup.

Za tým ZŠ a MŠ Ostašov, Radek Vystrčil