Provoz MŠ Ostašov od pondělí 16. března 2020

Publikováno: 15.3.2020 Autor(ka): Radek Vystrčil | Sdílet:

Vážení rodiče,

v návaznosti na usnesení Krizového štábu statutárního města Liberec upravujeme režim školky:

1. předškolního vzdělávání se budou účastnit pouze děti, jejichž rodiče podepíšou čestné prohlášení, ve kterém prohlašují, že:
    1. v posledních 14 dnech dítě ani rodiče nevycestovali do krizových oblastí, kterými jsou: Čína, Jižní Korea, Írán, Itálie, Španělsko, Rakousko, Německo, Švýcarsko, Švédsko, Nizozemsko, Belgie, Velká Británie, Norsko, Dánsko a Francie,
    2. je dítě je zdrávo, tedy nejeví známky jakéhokoli onemocnění, nemá zvýšenou teplotu, rýmu ani kašel.
  2. Při nástupu dítěte do školky bude proveden ranní filtr, během kterého paní učitelky posoudí, zda dítě vykazuje zjevné znaky jakéhokoli onemocnění (včětně zvýšené teploty, rýmy či kašle). Pokud tomu tak bude, je paní učitelka oprávněna dítě nepřijmout v daný den do školky.
  3. Důrazně doporučujeme těm rodičům, kteří již doma pečují o dítě školou povinné a dotčené uzavřením ZŠ, aby do škloky nepředávali mladší sourozence a ponechali je také doma.
  4. Důrazně doporučujeme rodičům aktivně pobírajícím rodičovský příspěvek (tzv. mateřská dovolená), aby nepředávali své děti do školky a ponechali je také doma.

Čestné porhlášení najdete v příloze k tomuto článku, ale není potřeba jej tisknout - bude připravené ve školce. Sledujte i nadále náš web, režim školky se bude měnit průběžně, dle aktuální situace.

Za tým ZŠ a MŠ Ostašov, Radek Vystrčil