Jana Erbenová Hanková
Mgr. Jana Erbenová Hanková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Rodinná soutěž - Lampiony a jiná světýlka

Publikováno: 19.10.2023 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:
Rodinná soutěž - Lampiony a jiná světýlka

I v letošním školním roce jsme navázali na tradici výtvarných rodinných soutěží. První zadání pro tento rok znělo Lampiony a jiná světýlka. Sešlo se téměř 40 originálních lampionů, z nichž většina byla nejen krásná, ale i funkční. Soutěžící volili různé materiály (sklo, papír, plast) i tvary (hranaté, kulaté, válce apod.). Fantazie tvůrců i dokonalé provedení nás nadchlo a stejně jako při minulých soutěžích bylo velmi obtížné nalézt ten nejkrásnější lampion. Vítěze si určily samy děti, do hlasování se zapojily i paní učitelky a vychovatelky. Nejvíce hlasů obdržela kolekce světýlek s číslem 1 (podzimní sklenice a svítící dekorace), na druhém místě se umístil mimoň z petlahve (soutěžní číslo 18) a třetí místo obsadila muchomůrka zelená ze skleněné láhve (číslo 17). Všechny výrobky byly po zásluze odměněny, tentokrát cenami s halloweenskou tématikou. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na zimní kolo, které bude věnováno krmítkům pro ptáčky. Více fotografií zde.