Jana Erbenová Hanková
Mgr. Jana Erbenová Hanková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Prvňáci a jejich 1. den na 1. škole v přírodě

Publikováno: 23.6.2021 Autor(ka): Pavla Beňová | Sdílet:
Prvňáci a jejich 1. den na 1. škole v přírodě

První den na Horním Maxově se nám, prvňákům, blíží ke konci a musíme říct, že se nám vydařil na výbornou.
Cesta proběhla hladce. Ubytování jsme zvládli rychle, takže jsme si mohli pohrát na hřišti před Hrochem (tady bydlíme). Při výborném obědě nás maličko vystrašilo počasí, naštěstí se ale sluníčko usmálo a po obědovém klidu jsme mohli vyrazit na první výlet. Na rozhlednu Slovanka. Víte, že je to nejstarší železná rozhledna v České republice?
Cestou zpět jsme se zastavili v lese a hráli společné hry - stavěli jsme domečky pro skřítky, zkoušeli vzájemnou důvěru, spolupracovali při hledání pexesa. Po večeři jsme si zvládli ještě přichystat překvapení pro zítřejší návštěvu našich patronů.
Před spaním nás čeká ještě plyšáková párty a společné čtení, pak už vám jen popřejeme dobrou noc.