Parlament

Krabice od bot

Publikováno: 19.11.2019 Autor(ka): Jaromír Kozák | Sdílet:

Akce prodloužena!!! Zdravíme všechny! Chtěli jsme udělat radost co nejvíce dětem, ale z dosud vybraných věcí jsme schopni připravit za celý druhý stupeň pouze dvě krabice od bot (vánoční dárek pro děti v nouzi)... Rozhodli jsme se proto prodloužit akci do středy 20.11. Přidejte se a pomozte i vy!!!

Školní parlament

Krabice od bot

O co se jedná?

Krabice od bot je akce, ve které se vybírají věci pro ty, kteří je potřebují (děti z dětských domovů, děti z pěstounských rodin, senioři, dlouhodobě nemocní, …).

Jak se zapojíme?

Budeme vybírat věci (knihy, oblečení, hračky, psací potřeby, výtvarné pomůcky, kosmetiku, ...) nové nebo v dobrém stavu. Ty budeme dávat do krabic od bot, zabalíme do balícího papíru, napíšeme, pro jakou věkovou kategorii a pohlaví je krabice určena, a pošleme na sběrné místo.

Pro jakou věkovou kategorii budeme vybírat?

Pro holky a kluky ve věku 6-15 let.

Kdy se bude vybírat?

Věci, které bychom chtěli darovat, se budou vybírat od 11. 11. do 15.11.

Komu věci nosit?

Zástupcům parlamentu na 2. stupni.

Krabice od bot - odkaz na stránky

Tipy na dárky - odkaz