Školní družina v září - Machnín

Publikováno: 10.10.2022 Autor(ka): Jakub Řihák | Sdílet:

Školní rok a s ním i první školní měsíc byl pro nás především měsícem seznamování. Společně jsme se poznávali a hráli různé poznávací hry, ať již v odpoledních kroužcích v tělocvičně nebo ve družině, tak venku na školní zahradě či v okolí školy. Pokud nám to počasí jen trochu dovolovalo, snažili jsme se trávit čas  společně venku, ať již formou nejrůznějších pohybových her jako je například ,,PiF, PaF", ,,Mrazík", ,,Ocáskovaná" nebo výpravami za poznáváním přírody.

Také jsme se seznámili s naším novým ročním plánem ,,Cesta do pohádky",  který nás bude provázet po celý školní rok.  Září se neslo v duchu pohádky ,, O Budulínkovi ". Poznávali jsme lesní zvířata a malovali je, také jsme ve výtvarných a pracovních činnostech pracovali s přírodními materiály.

V září jsme si společně také vyzkoušeli jaké by to bylo v roli  ,,Pokémonového trenéra", kdy jsme společně strávili čas u různých aktivit a her s pokémony.

Více fotografií naleznete ve fotogaleriích ZDE, ZDE, ZDE, ZDE, ZDE a ZDE

Už se těšíme na to čím nás překvapí nový měsíc  :)