Zahradní slavnost v Křižanské

Publikováno: 2.7.2022 Autor(ka): Helena Černá | Sdílet:
Zahradní slavnost v Křižanské

Ve středu 29. června jsme se i přes nepřízeň počasí společně s rodiči setkali na Zahradní slavnosti v budově v Křižanské ulici. Celé odpoledne probíhalo v režii našich žáků. Za zmínku určitě stojí výborné občerstvení v kavárně sedmáků, koncert naší nové kapely „Ostašovské šestky“, laboratoř, ve které probíhaly nejrůznější pokusy, prezentace ročníkových prací žáků 9. třídy. Naši návštěvníci si mohli také vyzkoušet dílnu psaní a ti nejmenší měli možnost si něco vyrobit v dílničce v osmé třídě. Díky školnímu parlamentu jsme mohli vyzkoušet nejrůznější soutěže – skákání v pytli, lovení jablek ve vodě, střílení z luku, … Nesmíme zapomenout na naši Galerii. Celá škola byla vyzdobena žákovskými výtvory. Celé odpoledne jsme společně uzavřeli v kostele, kde jsme se rozloučili s našimi deváťáky. Při proslovu třídního učitele, Jaromíra Kozáka, jsme se nejenom od srdce zasmáli, ale v některých momentech i dojali. Deváťáci svou „rozlučku“ završili konzumací výborného dortu.

A co na závěr? Krásné prázdniny všem!