Lenka Hladíková
Mgr. Lenka Hladíková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Uzavření 1. pololetí, předávání dárečků k vysvědčením,

Publikováno: 3.2.2023 Autor(ka): Pavlína Pokorná | Sdílet:
Uzavření 1. pololetí, předávání dárečků k vysvědčením,

Děti si odnesly pochvaly nejen obsažené ve slovním vysvědčením, ale ještě každý jednu extra, spolu s palubním lístkem do dalšího pololetí.

Za odměnou za práci v prvním pololetí dostaly děti do třídy pro zpestření přestávek novou hru.

No a překvapením pro ně bylo mé svolení, že Popy se bude na každý víkend vypravovat do jedné rodiny. To byla reakce na stupňující se dotazy, jestli si nemůžou vzít paouška domů :-). Abychom se o papouškových výpravách dozvěděli něco všichni, vyrobila jsem pro Popymu víkendový deníček. Na dětech už bude zaplňování jeho obsahu (texty, obrázky, fotkami, jízdenkami, lístky, vstupenkami...)

Tak nám přeju hodně úspěchů i do druhého poločasu, ať nás společná plavba za učením a objevováním baví, stejně jako víkendy s Popym!