Lenka Hladíková
Mgr. Lenka Hladíková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Houby a houbičky

Publikováno: 25.10.2022 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:
Houby a houbičky

S novým školním rokem jsme vyhlásili i novou výtvarnou rodinnou soutěž na téma Houby a houbičky. Opět jsme byli překvapeni rozličností a nápaditostí jednotlivých výrobků. Sešly se nám houby vyrobené z papíru, ze dřeva, uháčkované i ušité, z keramiky, ořechových skořápek a kaštanů, ale také z petržele a červené řepy. Dokonce se nám na výstavu dostaly i živé exponáty. Některé houbičky byly drobounké, jiné se nám téměř nevešly do chodby. Nakonec se sešlo neuvěřitelných 40 výrobků a bylo velmi obtížné určit ty nej. Svým hlasováním děti samy vybraly ty, které je nějakým způsobem zaujaly. Nejvíce hlasů získala muchomůrka deštníková, hned za ní se umístila muchomůrka svítící a na třetím místě hříbek český. Jako vždy byly oceněny všechny výrobky. I vy si je můžete prohlédnout v naší galerii.