Volné místo asistenta pedagoga na 1. stupeň

Publikováno: 18.6.2024 Autor(ka): Radek Vystrčil | Sdílet:

Do našeho týmu hledáme asistenta pedagoga na 1. stupeň základní školy, a to na dobu určitou 12 měsíců s možností prodloužení. Nástup od 1/9/2024.

Co požadujeme? Sounáležitost s vizí naší školy "Škola pro spokojené a zdravé děti". Splnění kvalifikačních předpokladů dle zákona č. 563/2004 Sb., v platném znění. V případě, že nebude nalezen vhodný zaměstnanec splňující kvalifikační předpoklady, budeme vybírat z ostatních žadatelů o toto místo, a to na dobu nezbytně nutnou (12 měsíců) a v nezbytném rozsahu. Co nabízíme? Příležitost autonomě realizovat vizi naší školy. Podporu pedagogických lídrů (interních i externích). Osobní pedagogický rozvoj podle vlastního plánu. Profesionální a přátelský tým. Finanční ohodnocení dle platových tabulek v odpovídajícím zařazení do platového stupně a třídy a aktuálních možností rozpočtu. Jak se přihlásit?

V případě zájmu zasílejte nejdéle do 26. června 2024 své životopisy a motivační dopisy řediteli školy: na email radek.vystrcil@zsostasov.cz. O dalším postupu vás budeme informovat.