Předběžné výsledky zápisu do prvního ročníku ZŠ II.

Publikováno: 12.5.2020 Autor(ka): Radek Vystrčil | Sdílet:

Vážení rodiče,

v minulém článku jsem Vás informoval o předběžných výsledcích zápisu. Stále platí to, že nemůžeme přijmout všechny spádové děti (splňující kritérium 3) a že v takovém případě budeme losovat přijaté žáky. Termín losování jsem stanovil na čtvrtek 14/5 v 15:00. Po dohodě se zřizovatelem termín losování posouvám na 19/5 v 15:00. Zároveň posouvám i termín zveřejnění výsledků zápisu na 20/5.

Důvodem je, že někteří uchazeči podali přihlášky na více škol a v pondělí 18/5 se výsledky přijímacího řízení dozví. V takovém případě by mohli nastoupit na jinou školu (i když mají přijetí u nás) a tím uvolnit místo dalším uchazečům.

Podle současných výsledků můžeme přijmout pouze 14 žáků splňujících kritérium 3 z celkových 20. Pro žáky, kteří se do naší školy nedostanou, určil zřizovatel spádovou školu ZŠ Švermova. S vedením školy je domluvené, že tito uchazeči mohou podat žádost o přijetí i po losování.

Prosíme rodiče těch uchazečů, kteří podali žádosti na více škol, a budou na některou přijati, aby nás co nejdříve kontaktovali na 604 299 077 nebo radek.vystrcil@zsostasov.cz.

Za tým ZŠ a MŠ Ostašov, Radek Vystrčil