Leden ve školní družině Ostašov

Publikováno: 31.1.2023 Autor(ka): Jana Fořtová | Sdílet:

V lednu jsme se všichni sešli plní vánočních zážitků a radostí. Společně jsme zakočnili vánoční období na Tři krále zjišťováním důležitých informací a tvořením. Přáli jsme si, abychom zimu neměli jen na papíře. Třeťáci svým usilovným přivoláváním sněhu v podobě zimní výzdoby dokázali, že sněžit opravdu začalo a my si mohli témata zima a zvířata v zimě užívat venku. Zkoumali jsme stopy zvířat, dozvěděli si něco o zimním spánku zvířat, pravidelně jsme přikrmovali ptáčky na školní zahradě, stavěli sněhová zvířata. Většina stihla také čerstvě napadaný sníh ochutnat a o to větší zajímavostí pro ně byl výsledek testu, jak čistý sníh je okolo nás :-D Nechybělo ani ježdíkování, hry na sněhu, koulování a hry ve školní družině, společné hry a mnoho dalšího.

Fotky ZDE.

Poslední měsíc prvního pololetí je za námi a hurá do druhého pololetí.