Únor ve školní družině Ostašov

Publikováno: 28.2.2022 Autor(ka): Jana Fořtová | Sdílet:
Únor ve školní družině Ostašov

Únor je nejkratší měsíc v roce a my ještě měli pololetní prázdniny a jarní prázdniny. Přesto jsme stihli tvořit, přemýšlet, hrát si i pomáhat.

Pololetní prázdniny vyrazily přihlášené děti tvořit do Artteta Liberec, jarní prázdniny jsme si všichni užili doma, u babičky, na horách či na výletech.

Únor byl měsíc zimní olympiády, zjišťovali jsme důležité informace o ZOH a vyzkoušeli si některé disciplíny netradičně v ŠD.

K Valentýnu jsme vyráběli dárečky od srdce pro naše nejbližší, ale také se zapojili do výzvy skupiny Dobrovolníci pomáhají v Libereckém kraji a díky dětem z Ostašova i Machnína jsme předali přes 100 ručně vyrobených dárečků.

Připomenuli jsme si den mateřského jazyka a zamotali si jazýček na jazykolamech.

Prozkoumali jsme důležitost Slunce, užívali si pár dní jeho paprsků, hráli a užívali si pobytu venku.

Poslední únorový pátek byl ve znamení masek a karnevalové odpoledne dopadlo na 1*.

Fotky ze ŠD ZDE, fotky z karnevalu ZDE