Strašidelná družina

Publikováno: 4.11.2022 Autor(ka): Jakub Řihák | Sdílet:
Strašidelná družina

V pondělí 24. 10. Se v naší družině uskutečnila akce s názvem ,,Strašidelná družina". K vidění zde byly masky všech možných strašidel.

Žijí v naší škole strašidla? Co myslíte ? :) My jsme je měli možnost hledat a chytat téměř po celé škole. Spolu s příšerai jsme si vyzkoušeli i pár opravdu strašidelných aktivit -  ,,Strašidelnou diskotéku", ,,Dýňákovo bludiště", ,,Tajemný box" či zahánění příšer zpět do strašidelného hradu.

Po těchto náročných aktivitách nám patřičně vyhládlo a proto jsme se vydali na strašidelnou hostinu.  Kde jsme se všichni přejedli tak, že jsme potom museli dlooooouho odpočívat.  :)

Velké poděkování patří všem rodičům za spolupráci a přípravu skvělých pochoutek.  Děkujeme  :)

Fotografie z našeho strašení naleznete ZDE