Říjen ve školní družině Machnín

Publikováno: 4.11.2023 Autor(ka): Jakub Řihák | Sdílet:

Nový měsíc se nesl v duchu Šmouly Siláka. Měli jsme možnost v rámci akce ,,Silákův den" vyzkoušet si různé týmové pohybové, silové a míčové aktivity.

Poprvé v tomto školním roce jsme navštívili knihovnu  a seznámili se s novým skvělým celoročním programem ,,Harry Potter". Děti byly rozděleny do čtyř skupin, ,,kolejí" a každý měsíc budou prožívat nová dobrodružství z Bradavic.

V říjnu nás také čekala řada strašidelných aktivit jako ,,Strašidelná družina", kde jsme si ve strašidelných kostýmech užili odpoledne s různými halloweenskými aktivitami. Na závěr této akce nás čekala halloweenská hostina plná nejrůznějších dobrot. Také jsme si společně s vámi a vašimi dětmi užili první halloweenský strašidelný lampionový průvod a to dokonce i s opravdovými strašidly.

Milí rodiče, chtěl bych vám touto cestou ještě jednou moc poděkovat za účast na akci a za vaší úžasnou spolupráci při akcích.

Družina si také mohla vyzkoušet trochu netradiční způsob fungování při výměně oken.  Ale o to víc jsme si užili možnosti nového prostoru družiny.

Teď už se jen těšíme, co nám přinese nový měsíc a to měsíc ,,Šmouly Mrzouta".

Fotografie z našich akcí naleznete ZDE