Mgr. Helena Černá Třídní učitel Učitelka 2. stupeň (AJ-D), koordinátor ŠVP

Kroužek fyzikálně chemický

Publikováno: 18.9.2023 Autor(ka): Jana Fořtová | Sdílet:

Zajímá tě všechno co smrdí, čoudí hoří a bouchá? Přihlas se do chemického kroužku . Na Chemičáku tě naučíme pracovat s křivulemi, baňkami a chemikáliemi, uděláš spoustu pokusů o kterých se jen učíte, nebo které jsi viděl jenom na videích. Naučíme tě počítat a tvořit chemické vzorce a reakce. Jde li ti chemie, podpoříme tě v přípravě na chemické olympiády, nebo tě připravíme na budoucí studia na chemické , zdravotní, či elektrotechnické škole. Podmínkou účasti v Chemičáku je vedení si laboratorního deníku.

Kdy: středa 14:00-16:00, od října

Pro koho: žáci 8. a 9. tříd

Minimální počet žáků: 8 maximum 15 . Platba od jednoho žáka by byla 400 korun měsíčně.

Kroužek vedou letití praktici a chemičtí nadšenci z firmy Funchem z Liberce.

V případě zájmu o kroužek nás s dalšími dotazy kontaktujte na : podzimek@funchem.cz , nebo telefonicky na 605 239 474