Mgr. Michal Bolek Třídní učitel Učitel 2. stupeň (Z-TV-INF), metodik prevence

Harmonizační pobyt Desná

Publikováno: 22.9.2021 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:
Harmonizační pobyt Desná

Od rána se krásně harmonizujeme. Nejdříve v muzeu obnovitelných zdrojů energie, které jsme začali brát v přírodovědě. Cestou na ubytování jsme hráli hry zaměřené na spolupráci a teď děti nácvičují divadlo z různých historických období (vlastivěda). Tím chci říct, že se pořád učíme :-).

Krásné ráno ze Šumburku:-). Bludiště postaveno (kolmice, rovnoběžky, orientace v prostoru), děti vstávaly až v šest, trávník bez rosy a sluníčko na obzoru, čeká nás super den!

Druhý den harmonizování páťáků. Bludiště, hra Na krále, běhací piškvorky, odpolední výzvy a rozhledna Maják, čeká nás divadelní představení dětí a stezka odvahy

Třetí den harmonizování páťáků: druhé kolo běhu v bludišti, hra sudá - lichá, rozdávání diplomů a hodnocení a cesta domů. Vše bylo v pohodě a počasí i děti úžasné.

Více fotografii zde.