Daniela Šťastná
Mgr. Daniela Šťastná Třídní učitel Učitelka 1. stupeň, koordinátor EVVO

Bezpečně do školy i do přírody

Publikováno: 19.9.2019 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:
Bezpečně do školy i do přírody

Již třetím rokem Liberecký kraj ve spolupráci s partnery rozdával dárky prvňáčkům ve formě plného kufříku. Reflexní vesta, reflexní přívěsky a mnoho drobností, které se prvňákům budou hodit. To je náplň speciálního kufříku, který byl malým školáčkům v Libereckém kraji rozdán  v rámci akce "Bezpečně do školy i do přírody".

Kufříky mají školáčky zábavnou formou především poučit, jak se chovat v dopravním provozu. Obsahují proto hlavně bezpečnostní reflexní prvky, včetně vesty a na bezpečnost zaměřené časopisy. Děti v kufřících najdou i různé zdravé cukrovinky, poukázky, vstupenky nebo slevové kupony.

Díky podpoře dalších partnerů se pod záštitou Libereckého kraje projekt opět setkal s úspěchem a kufříky udělaly radost všem prvňáčkům v Libereckém kraji.