Zdeňka Ferbasová
Mgr. Zdeňka Ferbasová Třídní učitel Učitelka 1. stupně
O třídě

Naše třída je prý za odměnu a někdy to je i pravda. Je nás 12 kluků a 11 děvčat. Každý z nás je osobnost s vlastním názorem, a proto musíme hodně dbát na pravidla komunikace, což nám ještě úplně dobře nejde. Někdy se snažíme překřičet ostatní a prosadit právě svůj názor. Na druhou stranu - těch nápadů, které potřebujeme sdělit, máme hrozně moc. Často překvapíme nejen paní učitelku, ale i sami sebe! Milujeme učení v přírodě, pohyb a hry i klidné a tiché dílny čtení. Jsme fajn parta, kde se všichni nemusíme kamarádit, ale musíme se respektovat.

19.4. – 17.5.

19.4.2021 11:15 – 17.5.2021

Bohužel nám současná epidemiologická situace v ČR nedovoluje běžný Den otevřených dveří. Jsme připraveni Vám nabídnout individuální prohlídku prostor školy a odpovědět na Vaše dotazy. Prohlídka proběhne za dodržení epidemiologických opatření. V případě zájmu Vás prosíme o domluvení termínu a času.

• Žákovská - kontaktní osoba Hamalčíková Jana, telefon 725 448 666
  • Heřmánková - kontaktní osoba Smutníková Kamila, telefon 725 420 292

Děkujeme a těšíme se na Vás