Vyhlášení rodinné výtvarné soutěže

Publikováno: 14.10.2021 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:
Vyhlášení rodinné výtvarné soutěže

Po delší pauze jsme se rozhodli obnovit tradici rodinných výtvarných soutěží. Téma znělo Draci a dráčci. Každý si ho mohl uchopit po svém, a tak se nám ve škole sešli draci podzimní – ať už z papíru, látky, přírodnin či keramiky, velcí čínští draci i saně jednohlavé a tříhlavé. Fantazii, materiálům a velikostem se meze nekladly a díky tomu teď máme školu vyzdobenou malými dráčky ze šroubků nebo z lega i velkými draky z krabic, papírů a látek. Věříme, že tak, jako dělají hotoví draci radost nám ve škole, i výroba přinesla spoustu radosti jejich tvůrcům. A kdo vlastně vyhrál? O vítězi rozhodly svým hlasováním děti a výběr nebyl vůbec jednoduchý. Nakonec nejvíce hlasů získala dračí hlava (č.33) a hned za ní se umístili velký čínský drak (č.11) a kašírovaný dráček (č.26). Za všechny draky děkujeme a těšíme se na příští soutěž, tentokrát na téma Sněhuláci.