Rodinná soutěž

Publikováno: 30.5.2023 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:
Rodinná soutěž

„Klauni" bylo téma poslední výtvarné rodinné soutěže, která se v letošním školním roce konala. Téma bylo inspirováno projektovým týdnem „Cirkus HAPPY KIDS", který na naší škole proběhl ve stejnou dobu.  Samotné téma napovídalo, že se můžeme těšit na rej barev a nápadů. Klauni všech barev a velikostí nám opět zaplnili celou chodbu. Do soutěže se zapojilo 26 rodinných týmů i jednotlivců. Vítězem se stal klaun z plastových korálků (č. 7), hned za ním se umístil „eko-klaun" z PET lahve a na třetím místě se symbolicky umístila trojice klaunů z polystyrenových koulí. Stejně jako v minulých soutěžích bylo i tentokrát velmi obtížné vybrat toho nejhezčího klauna, protože každý výrobek byl něčím originální a bylo vidět, že si na něm jeho autoři dali záležet. Všem zúčastněným děkujeme a těšíme se na podzim, kdy vyhlásíme další výtvarné téma.