Závod kol pro nejmenší

Publikováno: 27.9.2020 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:
Závod kol pro nejmenší

Jsme velice rádi, že i v této nelehké době a rozmaru počasí se mohl uskutečnit již 6. ročník Závodů kol pro nejmenší, který se konal ve čtvrtek 24. 9. 2020. Závodu se zúčastnilo více jak 30 žáků z 1.–3. ročníku a předškoláků z mateřské školy. Žáci si na čas projeli dráhu na horním hřišti a také si vyzkoušeli různé jízdní dovednosti – jízdu terénem, stíhací závod, jízdu jednou rukou a slalom. Při vyhlášování vítězů jízdy na rychlost jsme všem zatleskali. Po absolvování všech jízdních dovedností si všichni závodníci odnesli nejeden dárek, ale také to nejcennější, a to úsměv na tvářích dětí a jejich rodičů. Všem, kteří se na této akci podíleli, patří velký dík! Napřesrok se opět těšíme, na viděnou! Tým 1. stupně. Fotografie zde.