Závod kol pro nejmenší

Publikováno: 6.10.2021 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:
Závod kol pro nejmenší

V úterý 5. 10. 2021 se uskutečnil již 7. ročník Závodů kol pro nejmenší. Závodu se zúčastnilo více jak 30 žáků z 1.–3. ročníku a předškoláků z mateřské školy. Žáci si na čas projeli dráhu na horním hřišti a také si vyzkoušeli různé jízdní dovednosti – jízdu terénem, stíhací závod, jízdu jednou rukou a slalom. Při vyhlašování vítězů jízdy na rychlost jsme všem zatleskali, ikdyž to počasí urychlilo :-). Každý závodník si odnesl za svůj výkon dárek, za který děkujme společnosti Bezpečně na silnicích o.p.s., ale také to nejcennější, a to úsměv na tvářích dětí a jejich rodičů. Všem, kteří se na této akci podíleli a zúčastnili se patří velký dík! Napřesrok se opět těšíme, na viděnou! Tým 1. stupně. Více fotografií zde.