Vědomostně sportovní dopoledne a zahradní slavnost

Publikováno: 28.6.2024 Autor(ka): Aleš Kozák | Sdílet:

Ve čtvrtek se na druhém stupni konalo sportovně vědomostní dopoledne namíchaných týmů napříč ročníky. Žáci si mohli zasoutěžit ve šplhu, hodu na koš, člunkovém běhu, nebo porovnat své znalosti z POKOSu či v sudoku. Otestována byla i jejich spolupráce při přenášení raněného nebo při skládání kostek pomocí provázků a gumičky. Odpoledne pak následovala zahradní slavnost, kde probíhalo autorské čtení z dílen psaní, prezentace ročníkových projektů, přírodovědné bádání a tvoření v dílničce. V průběhu dne bylo možné se občerstvit ve stánku, vedle kterého jsme mohli také poslouchat libé tóny kulturní vložky od školní kapely. 

Vše bylo zakončeno slavnostním předáváním vysvědčení žákům 9. třídy, které se konalo v kostele. 

Rádi jsme zde viděli staré známé, naše bývalé žáky, rodiče i žáky z jiných ročníků.