SNĚŽKA
S žáky 9. třídy jsem si dali jednu velikou výzvu...zdolat naši nejvyšší horu! A jak fotografie dokládají...podařilo se! Byl to skvělý výlet a děkuji všem, kteří se výletu zúčastnili! MB
Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies