Slavnostní rozloučení s deváťáky

Publikováno: 29.6.2024 Autor(ka): Aleš Kozák | Sdílet:

Ve čtvrtek v průběhu zahradní slavnosti proběhlo rozloučení s deváťáky. Vše se tradičně odehrálo v kostelíku za přítomnosti rodičů, příbuzných a kamarádů. Žáci přečetli krásné básničky pro naše učitele, předali jim drobné dárky a sami kromě vysvědčení a šerpy si odnesli kytičku a někteří i ocenění a poukazy do knihkupectví za jejich práci na ročníkových projektech. 

V závěru probíhalo loučení s každým z žáků. Svou přítomností nám udělali radost učitelky, které žáky měly na prvním stupni a tak si někteří mohli odnést např. svoji dvoj-fotografii ze školy, jednou kdy byli v první třídě a druhou z focení na tablo. Vše bylo zakončeno společným tanečkem na hřišti a sladkou tečkou ve školní kuchyni.

Vyrostli jste nám před očima a to nejen fyzicky, ale také jako osobnosti. Jsme rádi, že jsme mohli být součástí vašich životů a těšíme se na dobré zprávy, které o vás budeme slýchat.

Přejeme vám, ať se vám všem daří na další cestě životem. 

AK