Školní pobyt v přírodě

Publikováno: 28.5.2019 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:
Školní pobyt v přírodě

Včera nám počasí přálo, vyrazili jsme vlakem do Rychnova u Jablonce, pěšky do Mukařova. Po cestě jsme hráli hry. V nohách asi 9 kilometrů, to nás bolely nohy :-), ale jen do chvíle, než jsme měli volno a mohli hrát fotbal. Ubytovali jsme se a povlékání bylo pro některé velkým oříškem. K večeři byly halušky.  Večer jsme hráli stolní hry a koukali na film Tady hlídám já :-).

Úterý

Ráno jsme se probudili do velice ošklivého počasí a navíc nám nešel proud. Nevzdáváme se, nebojte :-). Hráli jsme spoustu her, k obědu byl těstovinový salát. Kvůli počasí jsme vyrazili autobusem do Turnova, kde jsme navštívili Muzeum Českého ráje. Každý dostal pracovní list "cesta kamene" a sám si plnil úkoly. K večeři nás čeká polévka a kuře na kari. Máme se fajn :-)