Sbírka pro Ukrajinu - Heřmánková

Publikováno: 7.3.2022 Autor(ka): Lenka Drtilová | Sdílet:
Sbírka pro Ukrajinu - Heřmánková

Válka na Ukrajině nás nenechala nikoho chladným. I my mezi sebou máme ukrajinské děti, a to, co se děje v jejich rodné zemi, je děsivé. Rozhodli jsme se připojit k humanitární pomoci a uspořádali jsme školní sbírku. Odezva od dětí, rodičů i učitelů byla okamžitá. Za 3 dny se nám podařilo nashromáždit 2 plná osobní auta věcí, které jsou nyní nejvíce potřeba. V pátek vše děti nejprve roztřídily podle druhů, pak vybraly vhodné krabice, naskládaly do nich materiál, zalepily, popsaly a připravily je k přepravě. Hygienické potřeby, deky a léky, které jsme v pátek odváželi z Machnína, jsou v tento okamžik již na kamiónu a možná už i na Ukrajině. Všem, kteří se do naší sbírky zapojili, patří velký dík.

za školní tým, Lenka Drtilová