Rozloučení s deváťáky

Publikováno: 28.6.2019 Autor(ka): Radek Vystrčil | Sdílet:

Milí deváťáci,

Dnes jsme se sešli v kostele svatého Vojtěcha, abychom se s vámi rozloučili a předali vám vysvědčení. Jak jsem říkal dnes v kostele – odchází nám ze školy dobrá parta.

Podle mě se to pozná podle toho, že se umí postarat o mladší kamarády. Dnes se s vámi přišli rozloučit vaši parťáci z první třídy, zazpívali vám písničku a předali dárky. Také se to pozná podle toho, jak třída umí přijmout nové kamarády. Do vaší třídy jich několik přišlo a se všemi jste se skamarádili. Za to vám děkuji nejen jako ředitel školy, ale i osobně. Dobrá parta se pozná i podle toho, že když udělá průšvih, umí říct „omlouváme se“. I podle toho, že umí ve správném čase a místě říct „děkuji“. Na vaše letošní vystoupení na Jarmarku budeme dlouho vzpomínat. Moc vám přeji, aby vám tyto vlastnosti vydrželi do budoucnosti.

Dnes jste si odnesli důležité vysvědčení – je na něm doložka o získání základního vzdělání. To je vzdělání, které naše škola poskytujete. Střední a vysoké vzdělání už musíte sami. Budeme na vás myslet a držet palce.

Za tým ZŠ Ostašov Radek Vystrčil

PS: To, že jste dobrou partou jste nám dokázali také po předání vysvědčení, kdy jste celý náš sbor pozvali k sobě do třídy. Přivítali jste nás jako celebrity, předali jste nám pěkné a osobité dárky a strávili s námi pár posledních chvil na této škole. Děkujeme za to, bylo nám s vámi příjemně.