Mapa školy

Publikováno: 7.2.2019 Autor(ka): Radek Vystrčil | Sdílet:

Informace o celoškolním testování - MAPA ŠKOLY

Vážení rodiče, žáci a kolegové.

Snad jako každá škola, tak i ta naše, chce být školou kvalitní, přátelskou a vybavenou kvalitními pomůckami. Abychom zjistili, jak se nám to daří, tak jsme si nechali od společnosti Scio připravit dotazník, který nám pomůže tuto otázku zodpovědět. Je to dotazníkové šetření, kterého se mají možnost zúčastnit žáci 2.-9. ročníku, jejich rodiče, všichni moji pedagagogičtí i nepedagogičtí kolegové. Aby se nám tento záměr povedl, prosím každého z vás o jeho vyplnění. Jedině tak se nám podaří získat komplexní přehled o škole.

Dotazníkové šetření bude probíhat v od 11. 2. do 20. 2. 2019 a každý z vás dostane včas papírový dotazník i podrobnější informace, jak ho vyplnit a odevzdat.

Podobným šetřením procházejí v této době všechny liberecké školy. Šetření je připraveno tak, abyste mohli své názory vyjádřit bez obav ze zneužití. Anonymizované a zpracované výsledky dostane škola k dispozici 12. 4. 2019. Následně se s nimi všichni zúčastnění seznámíme.

V případě dotazů jsem vám k dispozici. Děkuji za vaše názory i vaši pomoc.

Za tým ZŠ Ostašov Radek Vystrčil.