Křest zvukové knihy Dům doktora Fišera od Petry Braunové

Publikováno: 7.6.2019 Autor(ka): Naděžda Bendová | Sdílet:

Ve čtvrtek 6. června 2019 proběhl v Obřadní síni liberecké radnice křest nové zvukové knihy Dům doktora Fišera od Petry Braunové. Příběh určený nevidomým dětem nastudovala a namluvila i naše žákyně Julie Marková. Díky projektu „Děti čtou nevidomým dětem“ je zdramatizováno 18 knih známých autorů. Jedním z kmotrů nového CD se stal náměstek primátora pro školství, sociální věci a kulturu Ivan Langr. Dále se na křtu audioknihy podílely autorka Petra Braunová, ředitelka Krajské vědecké knihovny v Liberci Blanka Konvalinková, předsedkyně Sdružení pro veletrhy dětské knihy v Liberci Dagmar Helšusová a organizátorka celého projektu Radka Vojáčková. Děkujeme naší žákyni za reprezentaci v projektu „Děti čtou nevidomým dětem“ a šíření dobrého jména školy.