Heřmánková zahradní slavnost

Publikováno: 23.6.2022 Autor(ka): Lenka Drtilová | Sdílet:
Heřmánková zahradní slavnost

V horkém čtvrtečním odpoledni jsme se sešli v příjemném stínu školní zahrady. Bylo připravené bohaté občerstvení k jídlu i pití, tvořivé dílničky, kadeřnický salón, školní tombola a Heřmánková kavárna. Zavítalo k nám mnoho rodičů, kteří nešetřili dobrou náladou, vtipem ani penízky, a tak jsme měli brzy rozprodanou tombolu a občerstvení mizelo v přítomných bříškách. Však jsme se také snažili, aby chutnalo!!! 2. a 3. třída pekla minipizzy- co kus, to originál. 4. a 5. třída vyráběla chlebíčky a prvňáci v družince pekli sýrové tyčky. V dílničkách se postupně střídaly děti a dospěláci si v poklidu povídali. Odpoledne uteklo jako voda a najednou byl čas se rozloučit. Ahoj školo, vítej léto!