Florbalový turnaj dívky - VI. a VII. třída

Publikováno: 19.11.2019 Autor(ka): Markéta Kašparová | Sdílet:
Florbalový turnaj dívky - VI. a VII. třída

V úterý 19.11.2019 bojovala děvčata ze šesté a sedmé třídy v základní skupině florbalové soutěže. Body za výhru v prvním zápasu s týmem ZŠ Broumovská patřily nám, děvčata vyhrála se skóre 2:1. Další zápas se školou z Českého Dubu byl velmi vyrovnaný, štěstí se nakonec ale usmálo na Dubačky, které vyhrály 1:0. V posledním zápase se ZŠ Lužická jsme si vyzkoušely naši střeleckou techniku naplno, vyhrály jsme se skóre 10:0. Děvčata tímto vybojovala druhé místo. Pochvala patří naší vynikající brankářce Julče za skvělý výkon, útočnici Marušce za pozitivní motivaci týmu, překvapení turnaje spolehlivé obránkyni Viktorce a samozřejmě i všem ostatním, bez kterých by se skvělá hra neobešla.