Den pro páťáky

Publikováno: 8.4.2019 Autor(ka): Aleš Kozák | Sdílet:

V pátek 12. 4. 2019 se uskuteční Den pro páťáky na druhém stupni. Z páťáků z Machnína a z Ostašova se při jednodenní návštěvě druhého stupně stane prvně jedna třída. Základní myšlenkou tohoto dne je, že se žáci z obou prvních stupňů mají možnost poznat. Při řadě aktivit budou muset vzájemně spolupracovat a zjistí, kteří učitelé je povedou v následujícím školním roce. Věříme, že se nám tak u řady žáků podaří rozptýlit případné obavy z přechodu na druhý stupeň i z toho, zda si budou rozumět s novými spolužáky.

Výuka bude probíhat od 8:00. Jednotlivé předměty budou vyučovány v následujícím pořadí

Fy (p. uč. Kozák A.), M (p.uč. Chládek), , 2x Tv (p. uč. Bolek), Čj (p. uč. Kulhánek)

S sebou: přezůvky, sportovní oblečení, obuv do tělocvičny, svačinu, psací potřeby