Bruslení ve Svijanské aréně
Jsem velice rád, že jsme mohli využít zatím stále fungující Svijanskou arénu a naši žáci si mohli zabruslit. Společně s žáky si zabruslilo i několik rodičů, což je skvělé!
Přeji všem krásné svátky!
M. Bolek
Naše škola zpracovává v souvislosti s využitím webových stránek pouze taková cookies, která jsou nezbytně nutná pro zajištění provozu webových stránek a internetových služeb, a u kterých není nutno získat souhlas uživatele webu (technické a relační cookies). Pravidla cookies