16. Ostašovský jarmark

Publikováno: 28.6.2019 Autor(ka): Naděžda Bendová | Sdílet:

16. Ostašovský jarmark

Ve středu 26. června 2019 se na naší škole uskutečnil již 16. Ostašovský jarmark. Tématem letošního jarmarku bylo „Máme rádi zvířata“.  Hezké počasí přilákalo velké množství návštěvníků.  Jarmark začal ve 14.00 otevřením stánků a zahájením prodeje. Po slavnostním zahájení ředitelem školy Radkem Vystrčilem začal rozmanitý program. Nejdříve vystoupily dětičky z MŠ Pastelka.  Po nich nastoupili žáci 1. stupně s programy „Ze života hmyzu“, „Podnebné pásy ze severu na jih“, „Dlažební kostka“, Jak krtek ke kalhotkám přišel“ a „Živočichové“.  Poté se předvedly děti z Machnína s programy „Svátek zvířat“ a „Máme rádi zvířata“. Následovala vystoupení dětí z 2. stupně, VII. třída s programem „Madagaskar“ a VI. třída „Party zvířat bude“. Program zakončili žáci IX. třídy, jejich vystoupení „Party zvířat“ pobavilo přihlížející diváky. Všichni účinkující byli odměněni bouřlivým potleskem. Jarmark moderovaly Ester Vele a Naty Hejlová. Bohatý byl i sortiment zboží v jednotlivých stáncích. Své výrobky nabízeli žáci za podpory rodičů a třídních učitelů. Prozářená sluncem byla nejen obloha, ale díky všem učitelům, dětem a jejich rodičům a skvělé jarmareční atmosféře i tváře všech návštěvníků. 16. ročník Ostašovského jarmarku se prostě vydařil! Vzhůru do 17. Ostašovského jarmarku!