Zadání In8 - 18. 3. 2019

Publikováno: 12.3.2019 Autor(ka): Radek Vystrčil | Sdílet:

Zadání:

1) Osobní šetření ve skupině

• Vytvoř 5 otázek a zjisti na ně odpovědi od spolužáků ve skupině.
  • K vyjádření výsledků výzkumu použij PowerPoint.
  • Odpovědi na jednotilivé otázky vyjádři minimálně dvěma z následujících možností:
    • textové zpracování
    • výsečový graf
    • sloupcový graf
    • paprskový graf
  • Na závěr prezentace uveď svoje největší AHA - co tě na výsledcích nejvíce překvapilo.

2) Online šetření ve skupině

• Vytvoř 5 otázek a zjisti na ně pomocí online nástroje odpovědi od spolužáků ve skupině. Můžeš použít stejné otázky (a tím potvrdit správnost předchozího zjištění) nebo si vymyslet otázky nové.
  • K získání odpovědí použij Microsoft Forms - vytvoř zde dotazník a odkaz nasdílej nejlépe všem ve skupině, minimálně však 7 spolužákům.
  • K nasdílení odkazu použij například Microsoft Outlook. Můžeš použít i jiný nástroj.
  • Vyplň zaslané dotazníky spolužáků.

Časový plán:

• 11. 2. - ukázka prezentací - Jaké grafy lze vytvořit? Které grafy jsou přehledné a vyjadřují to, co mají? Jakou otázkou se ptáme na to, co nás zajímá?
  • 18. 2. + 25. 2. - práce na otázkách a prezentacích
  • 25. 2. - odevzdání prezentace