Mgr. Pavla Beňová Třídní učitel Učitelka 1. a 2. stupeň

Online výuka v souvislosti s COVID 19

Publikováno: 4.10.2020 Autor(ka): Aleš Kozák | Sdílet:
Vážení žáci, vážení rodiče vzhledem k tomu, že se na naší škole objevila pozitivita ke Covid, byla z rozhodnutí Krajské hygienické stanice v Liberci na velkou část pedagogického sboru uvalena karanténa, a to do 13/10 2020.
Aktuálně jsme schopni zajistit prezenční výuku ve školce a na obou prvních stupních (v Machníně i Ostašově). Pro druhý stupeň jsme schopni zajistit výuku pouze distančně. Režim distanční výuky bude probíhat stejně, jako na jaře. Sledujte, prosím, Bakaláře a Teamsy.
Vzhledem k personální tísni, nám velmi pomůže, pokud žáci druhého stupně do školy nedorazí a budou se vzdělávat z domova. Pro ty, co přijdou, jsme schopni zajistit dopolední dohled.
Jsme si vědomi toho, že je toto opatření zavedeno velmi narychlo, ale vychází z dnešních jednání s KHS.
Vážení rodiče, pokud se u dětí vyskytnou respirační potíže, kontaktujte svého ošetřujícího lékaře.

Za vedení školy Radek Vystrčil a Aleš Kozák