Mgr. Pavlína Pokorná Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Zahájení školního roku 2020/2021

Publikováno: 31.8.2020 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:

Vážení rodiče, milí žáci, seznamte se, prosím s nejdůležitějšími informacemi k zahájení školního roku 2020/2021. Přejeme si, abychom jej společně zvládli i ve složitějších podmínách epidemie COVID-19.

Školní rok bude zahájen 1. 9. 2020 v 8:00 hodin v kmenových třídách. Rodiče žáků první třídy se mohou zúčastnit slavnostního zahájení, prosím o zvážení účasti pouze jednoho z rodičů.

Od žáků nebude vyžadováno potvrzení o bezinfekčnosti.

Žáci a zaměstnanci v prostorách školy nemusí nosit roušky. Po příchodu do školy si žáci dezinfikují ruce bezoplachovou dezinfekcí.

Před příchodem do jídelny vyučující dohlédne na dezinfekci rukou všech žáků.

Ranní družina bude v běžném provozu již od 1. 9. 2020 od 6:30 hodin (nutná přihláška na školní rok 2020/2021), odpolední družina bude v běžném provozu v jednotlivých odděleních.

Pracovníci školy nebudou monitorovat zdravotní stav žáků, pouze v případě zjevných příznaků bude žák umístěn v samostatné mísnosti a neprodleně budou informováni rodiče či zákonní zástupci. Pokud u žáka přetrvávají příznaky jako rýmy a kašel, které jsou projevem alergického nebo chronického onemocnění, potvrzuje tuto skutečnost praktický lékař pro děti a dorost.

Rodiče a zákonní zástupci mohou vstupovat do školy pouze v neodkladných situacích a po dohodě s příslušným pedagogem, pracovníkem či vedením školy.

Děkujeme za pochopení a součinnost při dodržování aktuálních preventivních opatření