Mgr. Pavlína Pokorná Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Bližší informace o stmelovacích aktivitách

Publikováno: 1.4.2019 Autor(ka): Michaela Dvorská | Sdílet:

Vážení rodiče,

na základě dotazníkového šetření klimatu třídy, byl dne 11. 3. 2019 realizován ve 3. třídě preventivní program. Dvouhodinový program byl zaměřen na tmelení vztahů mezi žáky, informování o problematice šikany, pojmenování a rozklíčování problémových situací v životě dětí mimo školu i ve školním prostředí.

Ve třídě jsou realizovány i další aktivity zaměřené na tmelení vztahů mezi žáky. Tyto aktivity jsou vedeny metodikem prevence Mgr. Michalem Bolkem ve spolupráci s třídní učitelkou Mgr. Bc. Michaelou Petrželovou.

Následující plánovaný dvouhodinový program bude realizován 8. 4. 2019 (v době sanitárního dne Libereckého bazénu).

Bližší informace o situaci v třídním kolektivu a realizovaných aktivitách budou předány metodikem prevence na dubnových třídních schůzkách, jejichž termín bude upřesněn.

Mgr. Michal Bolek