Lenka Hladíková
Mgr. Lenka Hladíková Třídní učitel Učitelka 1. stupeň

Halloween

Publikováno: 10.11.2020 Autor(ka): Jana Hamalčíková | Sdílet:
Halloween

I když jsou zhoršené podmínky, dají se vymyslet úkoly na ven. V sobotu přestalo pršet a nasvícený les nám vykouzlil napínavou atmosféru. S přípravou pomáhaly paní vychovatelky , doma paní školníková, super tým. Moc jim děkujeme! Každá rodina dostala svůj čas, aby se děti nepotkávaly. K akci došli po vyplnění úkolu už v týdnu. To byla naše vstupenka. Děti i dospěláci si připravili halloweenské masky. Nejvíc mě nadchl vlastnoručně vyrobený kostým Julči, Toninky sestřičky ze VII. třídy! Koukněte! Děti házely svítící kolečka na stopku dýně, skládaly kostru z kostí, probíhaly mezi svítícími slizy, hrály kostí minigolf, vypily lektvar z mozku, daly si transfúzi krve, naučily se básničku o podzimu a fotily se s kolemstojícím kostlivcem. Byl to prima večer a já všem děkuji z dodržování pravidel. Vaše paní učitelka :-)

Více fotografii zde.